Куанзхоу Ницеваи Имп & ЕКСП Цо

Главни производи:

1. Индустрија торби: руксак, школска торба, торба за ручак, врећица за оловке, торба за путовања, торбица за ношење, торба за врећу, торбица за врећу,

Торба за куповину, Торба за лаптоп, торба за хладјење, торба за врећу, торба за појас, торбица за слагање

2. Керамичка индустрија : Шоља, Столни посуђе, Кухињски намештај, Керамичка уметност и занат, Дневна употреба порцеланских предмета, Керамичка шоља, Цоин банк, Кућна декорација, Паприка и соли, шоља за Валентиново


Опрема и паковање


车间5.png

Радионица за паковање


IMG_4989_副本.jpg

Радионица за паковање

IMG_4991_副本.jpg

Радионица за паковање


IMG_5000_副本.jpg

Радионица за паковање

IMG_4998_副本.jpg

Радионица за паковање


IMG_4996_副本.jpg

Керамичко паковање

QQ图片20170918164705.jpg

Цонтаинер стуффинг


QQ图片20170918165031.jpg

ХК ХИГХ ЦУБЕ